Довгоочікуване відкриття!

Довгоочікуване відкриття!

Тепер ми працюємо у форматі кабінету лазерної епіляції в самому центрі Харкова – на вулиці Данилевського, 12, в двох кроках від ст.м. Наукова.
Це означає, що ефективна лазерна епіляція с «Медлайн» становится еще доступнее!

Наш кабинет оборудован современной диодной системой для лазерной эпиляции COHERENT Diamond Epil ESC. Такие лазеры с успехом применяются во многих европейских клиниках, а по своим техническим возможностям сопоставимы с популярным “Lumenis”.

Технічні характеристики COHERENT Diamond Epil ESC
«Серце» системи – світлодіодний лазер з довжиною хвилі 805-810 нм, проведений безпосередньо в США, що підтверджується відповідним паспортом заводу-виготовлювача.
Підходить до всіх фототипу шкіри.
Ширина імпульсу 1-400 мс, що настроюється.
Збільшений, в порівнянні з Lumenis, розмір плями спалаху: 12х17мм, замість 9х9 мм.
Щільність енергії 1-120 Дж / см.кв
Потужність самого лазера 1000 Вт
Вхідна потужність електроживлення Потужність 2000 Вт

Переваги COHERENT Diamond Epil ESC

За рахунок менш витратного технічного обслуговування, ми змогли знизити вартість лазерної епіляції на COHERENT Diamond Epil ESC в порівнянні з “Lumenis”. Якщо ви давно мріяли подарувати своєму тілу ідеальну гладкість, але вас зупиняла вартість – тепер ми можемо запропонувати вам відмінну альтернативу. Ви практично зможете зробити ЛЕ по вартості шугаринга / воску.

Збільшена робоча зона лазера дозволяє приділяти значно менше часу на обробку однієї зони – а значить, сеанс пройде швидше! При цьому ви отримаєте необхідний ефект.

Застосовується американська система проведення процедури – ви відвідуєте кабінет 1 раз в 4 тижні, тобто інтервал між процедурами менше, ніж на “Lumenis”.

Продумана до дрібниць система охолодження (вода + повітря + насос + сапфір + красномедний радіатор + напівпровідниковий конденсатор + збільшений резервуар водяного охолодження) робить процедуру безболісною і комфортною. Сапфірове головка лазера фактично «крижана», що знижує чутливість впливу на шкіру пацієнта. Все, що ви відчуєте – невелике поколювання.

Author Info

Максим Витько