Наш центр отримав заслужену нагороду Знак Якості

награда знак качества

Наш центр отримав заслужену нагороду Знак Якості

Компанія “Знак Якості” займається розвитком малого і середнього бізнесу, і вже третій рік проводить конкурс «Найякісніші послуги і товари року»!

Постійне зростання конкуренції на ринку товарів і послуг, стимулює компанії краще стежити за якістю своїх товарів і послуг, що надаються, щоб завоювати любов і увагу споживачів. З іншого боку, велика кількість компаній, які працюють в одній сфері, робить вибір споживачів складніше з кожним роком. Адже так складно вибрати кращих з кращих.

Тому Компанія “Знак якостi” спільно із Всеукраїнською торговим майданчиком «Знак Якості» проводять щорічний конкурс «Найякісніші послуги і товари року», щоб визначити кращі компанії в своїй галузі. І, таким чином, дати споживачеві можливість знайти найякісніше, а компанію Фіналіста гідно нагородити. Переможець визначається шляхом народного голосування. Це регіональний конкурс кращих! Неофіційний, чесний, незаангажований народний вибір.За підрахунками голосів Центр косметології "МЕДЛАЙН" став фіналістом конкурсу "Найякісніші товари року"!

Компанію MEDLINE сміливо можна назвати першовідкривачами на ринку України естетичної медицини і косметології. Заснована компанія в 2001 р!

За цей час "МЕДЛАЙН" виведені на ринок багато відомих бренди коштів на основі гіалуронової кислоти, мезосредства, комплекс ботулотоксину типу А.

Діяльність компанії була спрямована на розробку сучасних методик anti-age медицини.

Центр косметології "МЕДЛАЙН" активно бере участь в Міжнародних виставках і конференціях, що говорить про високу кваліфікацію фахівців! Компанія є екслюзивними контракт-держателями дистрибуції кращих європейських і світових брендів – компаній, по праву займають лідируючі позиції в світовій індустрії краси, такими як:

Лабораторія REGENSCIENTIFIC, USA;

"SkinFill" -лабораторія "Promoitalia" (Італія);

Мезококтейль для антивікової терапії обличчя і тіла Magic Line (Італія).

Висока якість продуктів і послуг, професіоналізм і надійність центру косметології МЕДЛАЙН були відзначені Українським Національним сертифікатом «Лідер галузі 2016» та «Лідер галузі 2017», а також золотом рейтингу серед підприємств в Харківській області.

Медлайн двічі отримував престижні нагороди «Зірка якості», в 2016 і 2017гг.

За високу якість і професіоналізм у своїй сфері Компанія Знак Якості нагородила Центр косметології "МЕДЛАЙН" почесним Дипломом і Кубком "Знак Якості"! А так же вручила фірмовий штамп "Гарантія Якості"!Author Info

Максим Витько