Косметологія

косметолог харьков

Косметолог в Харкові

Косметологія - наука про естетичні проблеми організму людини, їх етіології, проявах і методах корекції, також - звід методик, спрямованих на корекцію естетичних проблем зовнішності людини.

Більша частина термінологічного апарату і способів впливу базується на досягненнях дерматології, фізіотерапії, відновної медицини, косметичної хімії, а в останні роки і на досягненнях ортопедії.

Косметологія - активно розвивається галузь і швидко освоює відкриття та винаходи, народжені іншими науковими дисциплінами, що вивчають людини.

Як звід методик косметологія підрозділяється на терапевтичну та хірургічну.

врач косметолог харьков
косметолог в харькове

Уход

Процедура спрямована на усунення ознак судинних запалень, запобігання старіння шкіри придушення пігментації. Вітамін С має доведену здатність активізувати вироблення колагену і еластину. Умивання, пілінг, масаж, маска з вітаміном С, альгінатна маска з вітаміном С.

Час проведення процедури: 1-1,5 години

Шкіра навколо очей за своєю структурою відрізняється від інших ділянок тіла. Вона більш ніжна і чутлива, вимагає особливого догляду. Тому скласти правильну програму турботи про шкіру навколо очей може тільки хороший косметолог, є необхідне обладнання та якісні косметологічні засоби. Догляд підбирається індивідуально, спрямований на усунення сухості, набряклості, атонічная шкіри, позбавлення від темних кіл, ефекту "втомлених очей". Також, це відмінна профілактика і корекція освіти "гусячих лапок".

Час проведення процедури: 30-60 хв

Спрямований на уповільнення біологічних процесів старіння шкіри, забезпечує максимальне харчування і зволоження клітин і тканин. У цьому напрямку багато авторських розробок має Харків, косметолог підбирає індивідуальну програму для кожного клієнта, в залежності від віку, стану шкіри та індивідуальних особливостей організму. Антивіковий догляд передбачає використання апаратних і мануальних методик, застосування ліфтинговий коштів. Впливаючи на м'язовий каркас, вдається усунути утворення зморшок, зміцнити стінки судин і поліпшити тургор шкіри. Тканини насичуються олігопептіднимі комплексами, які надають хороше антивікове дію.

Час проведення процедури: 1,5

Мета: максимальне зволоження і зміцнення епідермального бар'єру. За рахунок коллагеновой маски відновлюється водний баланс, шкіра стає пружна, гладка, і бархатиста. Альгінатна макса володіє підтягуючим і моделює ефектом. Умивання, кислотний пілінг, ультразвук, колагенова маска, масаж, альгінатна маска.

Час проведення процедури: 1-1,5 години

Мета: активна ексфоліація, очищення та звуження пор, нормалізація активності сальних залоз, нормалізація салоотделенія, поліпшення кольору обличчя, відновлення захисних властивостей шкіри. Умивання, пілінг, ультразвук, масаж, регенерує відбілююча маска, альгінатна маска, крем для жирної шкіри. Включає в себе застосування комплексних препаратів, які безпосередньо впливають на роботу сальних залоз.

Час проведення процедури: 1-1,5 години

Спрямований на делікатне відлущування ороговілого шару клітин, підтримання зволоження, поліпшення кольору шкіри.

Час проведення процедури: 1-1,5 години

Мета: Процедура спрямована на підтягування, харчування і тонізація шкіри. Умивання, масаж, пілінг, грязьова ліфтинг-маска, сироватка гіалуронової кислоти, завершальний крем.

Час проведення процедури: 1-1,5 години

косметолог харьков
косметолог харьков цены

Чистка

Мета: позбавлення епідермісу від відмерлих, ороговілих клітин і підшкірного сала, очищення пір, насичення клітин киснем. Послуги косметолога з чищення особи в Харкові дуже затребувані. Вже після першої процедури стан шкіри пацієнта помітно покращується: вирівнюється рельєф, звужуються пори, усуваються шорсткості, поліпшується колір обличчя. Механічна чистка - це мануальна процедура, яку проводять за допомогою спеціальної ложечки Уно.

Показання:

 1. тьмяний колір шкіри обличчя
 2. закупорені / розширені пори
 3. вугрі
 4. чорні точки (комедони), сальні пробки
 5. міліуми (просянки)

До основних протипоказань відносять:

 1. гнійничкові захворювання шкіри
 2. екзема
 3. герпес в період загострення
 4. менструація
 5. вугровий хвороба в запаленої формі
 6. гостра форма дерматиту

Проводиться один раз в 2-4 місяці, в залежності від індивідуальних особливостей.

Мета: глибоке очищення шкіри від забруднень, ороговілих клітин епідермісу, підшкірного сала. Ультразвуковий пілінг косметолог виконує за допомогою ультразвукового скрабера, в Харкові ця процедура знайшла багато шанувальників, так як є безболісною і атравматичного. Принцип дії полягає в тому, що на шкірі створюються мікроструі рідкого пілінгових кошти під дією хвиль ультразвуку частотою 24 КГц. Завдяки глибокому проникненню кошти в верхніх шар епідермісу, поліпшуються метаболічні процеси, шкіра насичується киснем, активізуються процеси регенерації. З'являється пружність, тонус, здоровий колір обличчя.

Показання:

 1. очищення шкіри різних типів
 2. себорея, розширені пори
 3. наявність комедонов
 4. атонічная
 5. пігментні плями

Протипоказання:

 1. гнійничкові захворювання шкіри
 2. герпес в період загострення
 3. параліч лицьового нерва
 4. пухлини
 5. вагітність
 6. невралгія трійчастого і очноямкового нервів
 7. гіперфункція щитовидної залози
 8. стан після проведеного хімічного пілінгу особи

Мета: максимальна очищення шкіри від глибоких і поверхневих забруднень. Поєднує мануальні маніпуляції і вплив ультразвуком. Менш травматична, але дає відмінні результати. Користується найбільшою популярністю в Харкові, так як косметолога вдається впоратися з широким спектром проблем.

Мета: Чистка шкіри обличчя від ороговілих клітин, забруднень і підшкірного сала. Використовуються тільки професійні пілінги і маски, шкіра не травмується. Дуже приємна, розслаблююча процедура, в результаті якої поліпшується колір обличчя, прибираються шорсткості і жирний блиск. Шкіра стає гладкою, шовковистою і сяючою. Еврочистка підходить для чутливої шкіри.

процедури

Процедура, спрямована на видалення ороговілого верхнього шару шкіри. Уміло підібравши тип пілінгу, хороший косметолог Харкова зможе вирішити ряд проблем клієнта: зменшити прояви гіперпігментації, поліпшити стан проблемної шкіри, що в'яне, уповільнити вікові зміни шкіри і фотостаріння, впоратися з себореєю і гіперкератозом, акне. Спеціаліст поєднує різні мультикислотний склади, розроблені для вирішення конкретних завдань. Це дозволяє більш швидко і результативно вирішити проблему. Професійний пілінг вимагає багато знань і досвіду, тому процедуру варто довіряти тільки кваліфікованим фахівцям.

Мезотерапія — метод омоложения кожи путём введения малыми дозами подкожных инъекций с мезококтейлями.

 1. коррекция фигуры;
 2. рубцы
 3. комплексная реабилитация после пластических операций, лазерных и химических пилингов, дермабразии, дерматологических проблем,
 4. профилактика возрастных изменений

Эффект достигается за счет вводимых активных веществ, а также, за счет стимулирующего действия иглы. Имеет широкий спектр показаний благодаря индивидуальному подбору средств по проблеме. Позволяет достигнуть большей эффективности, чем применение наружных средств.

Противопоказания:

 1. онкологические заболевания
 2. аутоиммунные и хронические заболевания в стадии обострения
 3. множественные невусы (родинки)
 4. отягощенный аллергоанамнез
 5. нарушение свертываемости крови
 6. рецидивы герпеса и других инфекционных процессов
 7. склонность к формированию рубцов
 8. беременность и лактация.

Делается курсом 8-10 сеансов, раз в 7-10 дней.

Процедура биоревитализации спрямована на введення гіалуронової кислоти мікроін'єкціями підшкірно. За рахунок своїх властивостей гіалуронова кислота притягує вологу, тим самим підсилює гідратацію шкіри в цілому. Гіалуронова кислота стимулює вироблення еластину, колагену і власної гіалуронової кислоти. Вона підсилює гідратацію шкіри, завдяки чому вирівнюється рельєф, поліпшується тургор, розгладжують дрібні зморшки, поліпшується колір обличчя.

Протипоказання:

 1. онкологічні захворювання
 2. аутоімунні і хронічні захворювання в стадії загострення
 3. множинні невуси (родимки)
 4. обтяжений аллергоанамнез
 5. порушення згортання крові
 6. рецидиви герпесу та інших інфекційних процесів
 7. схильність до формування рубців
 8. вагітність і лактація.

Курс від 3-8 процедур, 1 раз в 2-3 тижні.

Шугаринг

Процедура, яку здійснює наш досвідчений косметолог в Харкові. Шугарінг (від англ. sugar - цукор) - видалення небажаного волосся на обличчі і тілі за допомогою спеціальних паст на основі цукру. Це один з найдавніших способів депіляції, який був популярний ще за часів Стародавньої Персії. Процедура безпечна для здоров'я.

Стандарти компанії

Знижка 20% на всю апаратну косметологію

Безкоштовні консультації на послуги апаратної косметології

Попередній запис та нагадування

Безкоштовний смачний чай

Безкоштовна ароматна кава

Безкоштовний WI-FI
ПОЛНЫЙ ПЕРЕЧЕНЬ УСЛУГ И ЦЕН

ПОЛНЫЙ ПЕРЕЧЕНЬ УСЛУГ И ЦЕН

Механическая чистка лица

Длительность Зона процедури Цена
100мин Механическая чистка лица 1 - ой категории 370грн
120мин Механическая чистка лица 2 - ой категории 420грн
120мин Механическая чистка спины 510грн
90мин Механическая чистка декольте 350грн

Ультразвуковая чистка лица

60мин Ультразвуковая чистка лица 350грн
Ультразвуковая чистка спины 1-ой категории 350грн
Ультразвуковая чистка спины2-ой категории 480грн
90мин Ультразвуковая чистка спины 2-ей категории 500грн

Комбінована чистка лица

120мин Комбінована чистка лица 480грн
160мин Комбінована чистка спины 570грн

Ультразвуковой фонофорез

60мин Процедура "Питание и лифтинг" для лица 220грн
60мин Лечение и профилактика акне 200грн
60мин Процедура "Осветление лица" 200грн
60мин Процедура "Увлажнение лица" 200грн
60мин Процедура "Антикупероз" 200грн
60мин Процедуры "Витаминизирование кожи" 200грн

Уходы

Экспресс-уход
300 грн Процедура «выходного» дня, предназначенная для достижения мгновенного эффекта. Идеально подходит для подготовки кожи перед важным мероприятием, не оставляя при этом покраснений, шелушений, отеков. Цель такого ухода — это удалить ороговевшие клетки с поверхности кожи, улучшить микроциркуляцию в тканях, глубоко увлажнить, подтянуть и освежить кожу. Время проведения процедури: 1-1,5 часа
Програма догляду за шкірою навколо очей
250 грн Кожа вокруг глаз требует особого деликатного ухода из-за «утонченного» строения кожи в данной области, в результате чего она более уязвима и чувствительна, чем на других участках тела. Сочетает в себе несколько методик и требует регулярности для поддержания достигнутого эффекта. средства подбираются индивидуально под клиента и направлены на решение ряда проблем: устранение отечности и темных кругов, сухости, атоничности кожи, коррекцию и профилактику образования «гусинных лапок», а также устранение эффекта «усталых глаз». Время проведения процедури: 30-60 мин
Антивіковий догляд
420 грн Направлен на максимальное увлажнение и питание кожи, а также на замедление естественных биологических процессов. Включает в себя сочетание мануальных и аппаратных методик, применение лифтинговых средств. Целью такого ухода является воздействие на мышечный каркас для устранения и профилактики образования морщин и общего улучшения тургора кожи, а также насыщение кожи олигопептидными комплексами. Время проведения процедури: 1,5 — 2 часа
Увлажняющий уход за сухой и обезвоженной кожей
300 грн Направлен на максимальное увлажнение кожи и восстановление естественного водно-липидного баланса. Способствует регенерации клеток, улучшению цвета и рельефа лица. Время проведения процедури: 1-1,5 часа
Догляд за жирною і комбінованою шкірою
350 грн Включает в себя применение комплексных средств, непосредственно влияющих на работу сальных желез. Целью данного ухода является активная эксфолиация, очищение и сужение пор, нормализация салоотделения, улучшение цвета лица. Время проведения процедури: 1-1,5 часа
Догляд за нормальною і чутливою шкірою
300 грн Направлен на деликатное отшелушивание ороговевшего слоя клеток, поддержание увлажнения, улучшение цвета кожи. Время проведения процедури: 1-1,5 часа
Осветляющий уход для кожи склонной к гиперпигментациям
350 грн Направлен на осветление кожи и профилактику образования гиперпигментаций. Содержит в себе активные компоненты такие как витамин С, гидрохинон, АНА-кислоты и другие, способствующие уменьшению образования меланина. Время проведения процедури: 1-1,5 часа
Антикуперозный уход
350 грн Направлен на устранение телеангиэктазий — сосудистой сетки, а также укрепление капилляров. Целью данного ухода является уменьшение имеющихся и предотвращение появления новых сосудистых звездочек, антиоксидантное и противовоспалительное действие на кожу. Время проведения процедури: 1-1,5 часа
Лифтинговый уход
400 грн Направлен на улучшение внешнего вида и состояния кожи, повышение ее упругости, разглаживание мимических морщин, подтяжку контура лица. Также целью такого ухода является стимуляция выработки природного коллагена, эластина и гиалуроновой кислоты, что дает пролонгированный эффект. Время проведения процедури: 1-1,5 часа

Депиляция всех участков тела (воск /шугаринг)

Воск Шугаринг
Верхняя губа 30грн 30грн
Подмышечные впадины 40грн 40грн
Депиляция всех участков тела (воск /шугаринг) 40грн 40грн
Руки до локтя 50грн 65грн
Руки полностью 60грн 75грн
Ноги до колена 65грн 75грн
Ноги полностью 120грн 140грн
Бикини 70грн 90грн
Глубокий пах 120грн 140грн
Бикини дизайн (стразы,glitter tattoo, flash tattoo) от 30грн
Прокол пупка 100грн + стоимость сережки

Close

хочу получить консультацию специалиста