Лазерне шліфування

лазерная шлифовка харьков

Лазерна шліфовка в Харкові

У сучасній косметології великою популярністю користуються лазерні технології, так як вони демонструють високу ефективність, є безпечними і безболісними. Наш центр косметології МЕДЛАЙН - не виняток, ми активно використовуємо лазер для усунення косметичних дефектів, омолодження шкіри і лікування. І сьогодні пропонуємо нову послугу, яка допоможе повернути вам молодість і красу - це лазерна фракційна шліфування!

фракционная шлифовка кожи в харькове
лазерная шлифовка лица харьков цены

Які проблеми допомагає вирішити лазерне шліфування?

Лазерна шліфовка – одна з найунікальніших і прогресивних технологій на сьогодні, яка одночасне вирішує дві проблеми: видаляє старі пошкоджені клітини, які і є причиною старіння шкіри, і стимулює вироблення колагену, який повертає клітинам пружність і здоровий зовнішній вигляд.

У центрі «Medline» процедура проводиться кваліфікованими фахівцями з використанням інноваційного фракційного лазера CO2 RF Laser Tube COHERENT (США) Суть методу полягає в тому, що на мікрозонах шкіри прицільно діє найтонший лазерний промінь, нагріваючи і руйнуючи старий колаген і зайвий пігмент. Молоді здорові клітини активізуються, генеруючи новий колаген та еластин в глибоких шарах епідермісу. Це сприяє регенерації тканин – шкіра стає однотонною, пружною і гладенькою.

Лазерна шліфовка особи в Харкові здатна вирішити безліч естетичних та косметологічних проблем. Процедуру призначають для:

 • коррекции мелких и глубоких морщин – усуваються мімічні зморшки, носогубні складки, зморшки навколо очей і на лобі, «гусячі лапки», також запобігає їх появі;
 • шліфування рубців, шрамів на обличчі, розтяжок, в тому числі, позбавлення від слідів акне і вугрової висипки;
 • видалення пігментації.

Різновиди лазерної шліфовки

Лазерна шліфовка в Харкові використовується вже кілька років, і на практиці довела свою ефективність. Залежно від проблеми, фахівець підбирає індивідуальний курс процедур і ступінь впливу лазера на тканини. Так, найпопулярнішими є такі техніки омолодження:

 1. Традиційна лазерне шліфування  – це базовий метод, з якого починалася історія процедури. Суть полягає в тому, що лазер проникає в нижні шари дерми, стимулюючи активну регенерацію тканин. Ефект хороший, але клітини шкіри отримує великий стрес, часто з'являються почервоніння і опіки, близько місяця займає процес відновлення. Тому наша клініка відмовилася від шліфування шкіри лазером за традиційною технологією, вибравши більш прогресивні і безпечні методики.
 2. Фракційний лазер CO2 RF Laser Tube COHERENT – це технологія нового покоління, яка використовується навіть для видалення пігментів і рубців на делікатних ділянках шкіри. Період відновлення займає нетривалий період, ризик ускладнень мінімальний, так як імпульс не проникає глибоко і не зачіпає сусідні тканини. Лазер запускає процес омолодження і ліфтингу, який наростає до 4-х місяців, а потім зберігається протягом декількох років.
цены на шлифование лица
лазерная шлифовка харьков

Переваги використання лазера CO2 RF Laser Tube COHERENT

 • лазерне шліфування особи від прищів і рубців проходить амбулаторно, під місцевим наркозом;
 • сьогодні це найбезпечніша процедура в області омолодження;
 • старий епідерміс видаляється безконтактно, запобігаючи ризик зараження шкіри;
 • реабілітація займає 4-7 днів, в окремих випадках & ndash; до 10-ти;
 • максимальний ефект, видно, через 4 місяці, зберігається він кілька років;
 • мінімальний ризик ускладнень.
стоимость фракционная шлифовка

«Medline»: довірте нам свою молодість і красу!

У нашій клініці шліфування шкіри виконується тільки після попередньої консультації і виключення всіх протипоказань (герпетичний висип, підвищена температура, гнойніковая висип і ряд захворювань). Допомога надає лікар, який досконало володіє цією технікою і має великий досвід роботи. Ми гарантуємо високу якість надання послуг, уважне ставлення до вас і кваліфікований підхід до проблеми.

У косметології ціна на лазерну шліфовку особи відрізняється, в залежності від типу лазера, який використовується, характеру проблеми і зони впливу. Більш детальну інформацію про вартість шліфування особи ви зможете отримати тільки після консультації з лікарем. Записуйтеся на прийом, «Medline» – це ваш особистий помічник в омолодження шкіри, підтяжки, вирівнюванні рельєфу, усунення наслідків акне, видалення рубців і пігментів.

Живіть по-новому разом з «Медлайн»!

Стандарти компанії

Знижка 20% на всю апаратну косметологію

Безкоштовні консультації на послуги апаратної косметології

Попередній запис та нагадування

Безкоштовний смачний чай

Безкоштовна ароматна кава

Безкоштовний WI-FI