SMAS-ліфтінг

смас лифтинг харьков

SMAS-ліфтинг в Харкові

Щоб відчути себе зіркою Голлівуду і стерти з лиця ознаки 10 років життя у вигляді зморшок, втрати пружності шкіри і еластичності контуру, зовсім не обов'язково вдаватися до послуг пластичних хірургів. Пропонуємо новий, революційний метод тривимірного омолодження - ультразвуковий SMAS-ліфтинг. Це безоперационная апаратна процедура, друге покоління технології HIFU (High Intensity Focused Ultrasound, що в перекладі означає «високоинтенсивний сфокусований ультразвук»). Дозволяє помітно поліпшити стан шкіри, стимулює вироблення колагену, розчинення жирових клітин, завдяки чому вдається домогтися ефекту підтяжки обличчя, який триває 1,5-2 роки.

smas лифтинг в харькове
процедура смас харьков цены

Принцип проведення процедури SMAS-ліфтингу

SMAS-ліфтинг, що проводиться з ультразвукової методикою HIFU, є відносно новим напрямком косметології, які прийшли в Україну з Америки. Суть процедури зводиться до впливу ультразвуком на м'язи, що формують каркас особи. Саме вони з роками слабшають, що приводить до появи зморшок і провисання тканин, в'ялості шкіри.

Якщо методика лазерного омолодження передбачає вплив променів тільки на верхні шари епідермісу, то ультразвукові імпульси від обладнання для СМАС-ліфтингу проникають до 4,5 мм, досягаючи глибоко розташованих м'язів і тканин, впливаючи саме на них (на поверхнево-м'язово-апоневротіческой систему).

Ультрафомер візуально нагадує обладнання для діагностики, так як складається з екрану, датчика з мікропроцесором і стійки. Лікар самостійно вибирає необхідну глибину проникнення імпульсів під шкіру, постійно коригуючи параметри в залежності від стану епідермісу і ділянки, на який здійснюється сфокусоване вплив. Таким чином, успіх процедури і її ефект багато в чому залежать від досвіду та компетенції доктора.

Що може СМАС-ліфтинг?

Найчастіше пацієнти записуються на SMAS-ліфтинг обличчя і шиї. Процедура буде корисна для:

 • видалення зморшок;
 • підйому тканини (підтяжки в'ялих щік, ліквідації жирових відкладень, подвійного підборіддя, провисання куточків очей);
 • відновлення еластичності тканин, стимулювання вироблення колагену;
 • формування пружного контуру обличчя;
 • відновлення епідермісу після целюліту та ін.

В результаті простий, безопераційної процедури СМАС-ліфтингу, ви побачите, наскільки підтягнутими і пружними стали лицьові зв'язки і м'язи, як зменшився підшкірний шар жиру. Шкіра стане еластичною, гладкою, помітно посвіжілої і молодшою.

цены на ультразвуковой лифтинг
смас подтяжка харьков

Як проходить процедура СМАС-ліфтингу?

Спочатку фахівець вимірює товщину тканин обличчя і робить розмітку на шкірі. Це необхідно для корекції глибини проникнення імпульсів: там, де менше м'язів - вплив ультразвуку буде проходити на мінімальній глибині, а там, де більше - на максимальній. Це дозволить локально розподілити температуру і дасть можливість правильно впливати на тканини. Далі на шкіру наноситься спеціальний гель. До кожної зоні притискається датчик, який посилає імпульси потрібної сили, що підвищують температуру в місцях впливу, тим самим активізуючи процеси вироблення колагену.

HIFU SMAS-ліфтинг проводиться на сучасному апараті, що генерує високоинтенсивний фокусований ультразвук, що поглинається тканинами проблемних ділянок шкіри і трансформований в тепло. Тканини нагріваються точково до температури 50-70 градусів. Таким чином відбувається коагуляція еластину і колагену. Волокна білків стискаються, відбувається ущільнення і підвищення пружності м'язово-апоневротіческой системи. Як результат - миттєвий ліфтинг тканин, які є свого роду каркасом шкіри. Подкожножировой клітини активно руйнуються, м'язи скорочуються, тонус мускулатури підвищується, що сприяє активізації процесу кавітації.

Ціни на ультразвукову підтяжку обличчя вище лазерного омолодження, але ефект видно вже відразу, плюс, він накопичувальний і максимальний результат можна оцінити тільки через 3 місяці. Результат омолодження збережеться до 1,5-2 років, після рекомендується повторити процедуру.

Переваги SMAS-процедури

 1. Безопераційний метод омолодження, без ран, травмування епідермісу.
 2. Тривалість ліфтингу - не більш години, це за умови повної обробки обличчя і шиї.
 3. Результат зберігається в середньому 2 роки.
 4. Безболісність, пацієнтам з чутливою шкірою можна використовувати анестезуючий гель щоб усунути почуття дискомфорту.
 5. Миттєвий ефект.
 6. Безпека для здоров'я.
 7. Відсутність відновного періоду (можливо лише поява незначного почервоніння або набряку, які проходять самостійно через 1-2 дні);
 8. доступна вартість HIFU SMAS-ліфтингу, враховуючи, що ціну варто розділити на два роки ефекту.

Протипоказання

Як і будь-яка косметологічна процедура, СМАС-ліфтинг має свої протипоказання. це:

 • цукровий діабет;
 • вагітність і лактація;
 • низька згортання крові;
 • онкологія;
 • психічні розлади;
 • захворювання сполучних тканин;
 • гостра форма серцево-судинних, інфекційних захворювань;
 • шкірні висипання;
 • наявність кардіостимулятора.

Medline: ультразвуковий СМАС-ліфтинг в Харкові

Щоб повернути молодість і красу не потрібно їхати за кордон в дорогі медичні центри. Клініка Medline, розташована в центрі Харкова, оснащена найсучаснішим, прогресивним обладнанням для надання косметологічних послуг. Наші лікарі проводять ультразвуковий СМАС-ліфтинг на апараті останнього покоління. Всі фахівці пройшли спеціальне навчання, мають досвід роботи з обладнанням.

Перед проведенням процедури обов'язкова консультація. Наскільки реальна допомога ліфтингу в боротьбі з ознаками старіння шкіри можна дізнатися за нашими фото звітів і відгуками клієнтів. Ціна ультразвукового СМАС-ліфтингу обличчя і шиї на 100% виправдовує ефект від цієї процедури. Ваша шкіра на очах трансформується, знайде молодість, пружність і красу!

Стандарты компании

Cкидка 20% на всю аппаратную косметологию

Бесплатные консультации на услуги аппаратной косметологии

Предварительная запись и напоминания

Бесплатный вкусный чай

Бесплатный ароматный кофе

Бесплатный WI-FI
ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ І ЦІН

ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ І ЦІН

Close

хочу отримати консультацію фахівця