Про насКомпанія MEDLINE заснована в 2001 році, однією з перших з’явилася на ринку естетичної медицини і косметології в Україні. Створена з метою відбору та просування на ринках різних країн нових товарів і технологій в сучасній косметології і естетичній медицині. У своїй діяльності компанія спирається на досвід роботи провідних клінік Франції, Іспанії, Швейцарії, Голландії, Ізраїлю, США. Широка дистриб’юторська мережа компанії сприяє просуванню сучасної продукції відомих світових виробників в області косметології і естетичної медицини, призначеної виключно для професійного використання. За цей час нами виведені на ринок багато відомих бренди коштів на основі гіалуронової кислоти, мезосредства, комплекс ботулотоксину типу А. Діяльність компанії була спрямована на розробку сучасних методик anti-age медицини. MEDLINE піклується про кваліфікацію своїх фахівців, тому регулярно проводить тренінги та семінари, що дозволяють отримати нові знання за участю вітчизняних і зарубіжних фахівців. Ми активно беремо участь в Міжнародних виставках і конференціях. Все обнародувано бренди вищої якості і використовується виключно професіоналами. Продукція є популярною і затребуваною. Компанія з упевненістю дивиться в майбутнє. Ми є екслюзивними контракт-держателями дистрибуції кращих європейських і світових брендів – компаній, по праву займають лідируючі позиції в світовій індустрії краси. Нам належать ексклюзивні права на представлення продуктів:

“STYLAGE”- Лабораторія “VIVACY” (Франція);

“SkinFill”-Лабораторія “Promoitalia” (Італія);

Засоби ботулінум токсинів Типу А -“NEURONOX” Лабораторія “Medy-Tox” (Корея);

Ін’єкційний імплантат на основі гідроксилапатиту кальцію RENU лабораторія REGENSCIENTIFIC, USA;

Мезококтейль для антивікової терапії обличчя і тіла Magic Line (Італія).

Компанія MEDLINE є однією з провідних на ринку естетичної медицини і косметології завдяки якості та ефективності продукції, наданої нею, високій кваліфікації лікарів-тренерів, а також цінностям та принципам, якими ми керуємося в ділових відносинах, включаючи високі етичні переконання, завжди ставлячи здоров’я, довіру і безпеку наших клієнтів і співробітників на перше місце.

Професіоналізм і надійність центру косметології МЕДЛАЙН були відзначені Українським Національним сертифікатом «Лідер галузі 2016» та «Лідер галузі 2017», а також золотом рейтингу серед підприємств в Харківській області.

Крім цього, за результатами ранжирування національного рейтингу якості товарів та послуг в Україні – «Зірка якості», в 2016 та 2017 років році центр косметології Медлайн двічі отримував престижні нагороди, яка підтверджує високу якість продуктів і послуг.


5
Представництва
46
Партнеры
2150
Клієнти

Наши партнеры

Ми співпрацюємо з перевіреними часом європейськими компаніямиОбучение и косметологические средства

+38 (099) 002 94 17

+38 (067) 934 69 64

+38 (093) 388 71 14

+38 (067) 265 32 36

info@medline.org.ua

Лазерная эпиляция и косметология

+38 (057) 714 04 99

+38 (073) 312 79 87

+38 (095) 803 85 65

laser@medline.org.ua

×