Medytox

MedytoxКожна жінка прагне виглядати молодо і красиво в будь-якому віці. У наші дні це не складно, якщо правильно підходити до питання харчування, дотримуватися питний режим і додати в своє життя професійну косметологію!

Фахівці Центру косметології і лазерної епіляції Medline допоможуть вам зберегти здоров’я, підкреслити красу і продовжити молодість!

Центр Medline заснован в Харкові в 2001 році і за цей час впевнено тримає перші позиції в рейтингах  "Лідер Галузі" і "Зірка якості".

У чому наш секрет?

У нас працюють висококваліфіковані лікарі-косметологи, які комплексно підходять до вирішення проблем, враховують потреби саме вашої шкіри і складають індивідуальний план лікування, щоб підтримувати вашу природну привабливість і досягти ідеального балансу здоров’я та краси!

У наших кабінетах ви можете отримати повний спектр послуг лазерної, апаратної, ін’єкційної та естетичної косметології.

Лазерна епіляція в Medline – сама дбайлива і якісна лазерна епіляція в Харкові!

Наші лікарі працюють на діодному лазері Lumenis Light Sheer. Він вважається «золотим стандартом» лазерної епіляції і поєднує в собі всі останні технології для безпечного, ефективного і надійного видалення волосся. Лазерна епіляція проходить швидко, безболісно і безпечно. Після процедури не залишається подразнення шкіри, шрамів або опіків. Після першого сеансу волосся стає більш м’якими, їх зростання сповільнюється. Пройшовши повний курс, ви зможете забути про небажаної рослинності на довгі роки.

Видаляємо рубці, зморшки і пігментні плями навіть на делікатних ділянках шкіри.

У салонах Medline ви можете пройти «процедуру мрії» – лазерну шліфовку, яка здатна буквально "стирати" з лиця вікові зміни і недосконалості.

Ми працюємо з американським фракційним лазером нового покоління CO2 RF Laser Tube COHERENT. Його головна особливість в тому, що вплив на шкіру проводиться не єдиним променем, а безліччю Мікропромінь, забезпечуючи високу точність і ступінь проникнення.

Лазерна шліфовка дозволяє позбутися від рубців, шрамів, розтяжок, слідів акне і вугрової висипки. Крім того усуваються мімічні зморшки, носогубні складки, зморшки навколо очей і на лобі, «гусячі лапки».

Видалення татуювань без шрамів, рубців до чистої шкіри без слідів пігменту!

Необхідно видалити старе, неякісне або обридле татуювання? Освітлити, підготувати під перекриття? Вивести перманентний макіяж? Наші фахівці провели близько 1000 успішних процедур по видаленню татуювань і татуажу, а сумарний стаж роботи в цій сфері перевищує 10 років!

Крім цього в Medline вам допоможуть вирішити основні косметологічні проблеми особи і тіла:

Чому варто вибрати Medline?

Наше обладнання має всі необхідні сертифікати і ліцензії.

Наші лікарі-косметологи використовують найбільш інноваційні препарати.

У нас працюють тільки фахівці з медичною освітою. 

Вам надається повна та достовірна інформація про проведену процедуру, внаслідок, який може бути досягнутий.

Ми йдемо в ногу з часом і постійно впроваджуємо нові методики в сфері естетичної косметології!

Найголовніша цінність компанії Medline – ми завжди ставимо здоров’я, довіру і безпеку наших клієнтів і співробітників на перше місце.

Ви можете переконатися в професіоналізмі і надійності Центру косметології і лазерної епіляції Medline завдяки численних нагород: Український Національний сертифікат «Лідер галузі» (с 2016 по 2020 рік),  Національний рейтинг якості товарів і послуг в Україні — «Зірка якості» (З 2016 по 2020 рік).

Ми раді запропонувати вам найкращих фахівців, помітні результати і самий уважний сервіс.


5
Представительства
46
Партнеры
2150
Клиенты

Наши партнеры

Мы сотрудничаем с проверенными временем европейскими компаниями