Що краще контурна пластика або біоревіталізація – чим відрізняється і їх особливості

Що краще контурна пластика або біоревіталізація – чим відрізняється і їх особливості

Чарівні процедури омолодження

Людина завжди надає важливе значення своєму зовнішньому вигляду. Безсумнівно, поняття краси змінюється, і для кожної епохи є свої тенденції, ідеали. Однак, незважаючи на деякі відмінності свіжа, здорова шкіра в усі часи є головним критерієм краси і молодості. На жаль, час безжально вносить корективи в нашу зовнішність: з роками шкіра втрачає пружність, еластичність, щільність, тьмяніє, з’являються зморшки, змінюється овал обличчя, контур губ і т.д.

что лучше контурная пластика или биоревитализация

Не секрет, що джерелом життя є вода. Вода дає сили шкірі чинити опір зовнішнім впливам: вітру, сонця, холоду і часу. Нестача води негативно впливає на обмінні процеси в клітинах шкіри (і в організмі в цілому), а це в свою чергу позначається на зовнішності. Пов’язує і утримує воду в організмі гіалуронова кислота, яка крім того сприяє виробленню еластину і колагену, що відповідають за пружність шкіри. В наші дні косметологія має в своєму розпорядженні величезним арсеналом різних процедур, спрямованих на омолодження та оздоровлення шкіри: контурна пластика, біоревіталізація, мезотерапія і ін. Щоб віддати перевагу будь-якій процедурі, необхідно розібратися, чим контурна пластика відрізняється від биоревитализации і в чому полягають ці методики.

Обидві методики засновані на застосуванні гіалуронової кислоти – основного компонента шкіри. Біоревіталізація і контурна пластика – безпечні і безопераційні методи омолодження. Незважаючи на те, що суть методик полягає в ін’єкціях гіалуронової кислоти і завдання одне – омолоджуючий ефект, процедури переслідують трохи різні цілі. Контурна пластика допомагає розгладити глибокі зморшки на лобі, між бровами, носогубні зморшки, повернути обсяг губ, скоригувати форму скул, носа. Біоревіталізація тонізує і зволожує шкіру, сприяє регенерації обмінних процесів, розгладжує дрібні зморшки, надає шкірі шовковистість, відновлює нормальний колір. Природним є питання, що краще контурна пластика або біоревіталізація.

Біоревіталізація надає на шкіру рівномірний відновлювальний ефект, проте не зможе вирішити локальні проблеми (перемогти глибокі зморшки, додати обсяг губ і т.д.), на відміну від контурної пластики. Пояснюється це тим, що в процедурах використовують різні препарати для ін’єкцій (філери) на основі гіалуронової кислоти. У контурній пластиці використовується гіалуронова кислота стабілізована (її молекули міцно з’єднані). Гелі, що застосовуються для контурної пластики, довго зберігають свою структуру, повільно руйнуються. При введенні, вони відмінно заповнюють глибокі зморшки, складки, роблять губи об’ємними, коригують проблемні ділянки.При биоревитализации використовується гіалуронова кислота незміненій хімічно форми (молекули не перебувають в міцного зв’язку). Після ін’єкції гіалуронова кислота досить просто розпадається, стимулюючи вироблення природного гіалуронової кислоти. Це, в свою чергу активізує вироблення колагену, зміцнює судини, вирівнює текстуру і колір шкіри. Центр естетичної косметології «Медлайн» допоможе повернути молодість і «створити красу», використовуючи філери відомих світових виробників: Stylage (Vivacy), Renu, Skynfill (Promoitalia), Magic Line. Ще одним принциповим відзнакою є глибина введення препарату. При биоревитализации ін’єкції роблять підшкірно і рівномірно по всій поверхні особи. У контурній пластиці філери вводять глибше і локалізовано на проблемній ділянці. Найчастіше обидві методики роблять в комплексі, що сприяє відновленню природної краси і молодості.

Чим відрізняється контурна пластика губ від биоревитализации?

Контурна пластика губ на сьогоднішній день одна з найпопулярніших і затребуваних процедур, причому серед жіночого населення різних вікових груп: хтось бажає додати чуттєвості своєму образу, а хтось коригує форму через вікових змін. Найчастіше в ході процедури потрібно додати чіткості контуру губ, «соковитості», підняти куточки губ, створюючи незабутню посмішку.

Основними показаннями для проведення контурної пластики губ є: зміна форми, боротьба з дрібними зморшками навколо губ, видалення зморшок в куточках рота, збільшення обсягу, довгострокове зволоження губ, розгладження носогубних складок, усунення вікових змін. Після процедури губи виглядають природно, тривалість ефекту залежить від використовуваного препарату, дозування, а також індивідуальних особливостей і звичок пацієнтки (в середньому результат тримається рік-півтора).

Author Info

Максим Витько