Якщо пігментні плями не в радість: сучасні способи видалення пігментації шкіри

Якщо пігментні плями не в радість: сучасні способи видалення пігментації шкіри

Пігментні плями рідко сприймаються нами як прикраса. Найчастіше їх поява переростає в естетичну проблему, що викликає внутрішній дискомфорт і зайву увагу оточуючих. Якщо ви не в захваті від своєї «плямистості», вистачить страждати – позбудьтеся від пігменту раз і назавжди!мента раз и навсегда!

Причини появи пігментних плям

Наша шкіра – дзеркало здоров’я. Будь-які новоутворення, плями і висип можуть свідчити про дисбаланс в організмі, гормональних збоях, захворюваннях. Пігментні плями – не виняток. Хоча, найчастіше, велика концентрація меланіну на деяких ділянках шкіри – це не так страшно, як негарно, адже плями люблять з’являтися на обличчі і області декольте.

Раніше з проблемою пігментації дівчата стикалися після 40 років. Зараз через нерівномірний розподіл меланіну на шкірі юних дівчат нікого не здивуєш. Можливо, причина криється в зростанні активності сонця, популяризації солярію, подорожей в країни з більш жарким кліматом, нехтуванні сонцезахисними кремами і культурою засмаги. У будь-якому випадку, ефективні засоби лікування пігментації є, і ми про них поговоримо.4 способи, які допоможуть впоратися з пігментацією

  1. Лазерна шліфовка. Найсучасніший, ефективний, безболісний і безпечний спосіб. Інноваційні лазери прекрасно справляються з пігментними плямами – веснянками, мелазма, хлоазма. Кількість процедур варіюється від 1-4, все індивідуально, залежить від давності проблеми, глибини залягання пігменту. Лазер випускає теплові промені, які впливають тільки на ділянки з великою концентрацією меланіну. Пігмент руйнується і виводиться через лімфатичні потоки.
  2. Мезотерапія. Це ін’єкції коктейлів, заспокійливі клітини, що виробляють меланін. Точний склад ін’єкції і кількість процедур визначає тільки фахівець після консультації та обстеження.
  3. Засоби з SPF. Це сонцезахисні креми, які не прибирають пігментацію, але допомагають боротися з нею. Вони необхідні в період лікування і профілактики, щоб захистити епідерміс від появи нових плям. Для активного сонця потрібні склади з SPF від 30 до осінньо-зимовий період, влітку SPF повинен бути не менше 50.
  4. Креми. Пігментацію вони не прибирають, тільки заспокоюють гіпервиработку меланіну меланоцитами. Так-так, не вірте рекламам і кремам, які творять чудеса. Сьогодні ще не придумали засіб, здатний повністю очистити шкіру від небажаної пігментації. Креми лише підтримують ефект ін’єкційних і апаратних методик, освітлюють шкіру.

Лазерне видалення пігментних плям в клініці Medline

Medline – це косметологічний центр нового покоління, який використовує сучасне обладнання та кращі технології в боротьбі за красу. Видалення пігментних плям проводиться досвідченими фахівцями за допомогою лазера Q-Switch Nd: YAG, визнаного одним з кращих на сьогоднішній день. Процедура безболісна і не має побічних ефектів. Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном або безпосередньо у фахівця, записавшись на прийом.

Medline: забудемо про пігментні плями разом!Author Info

Максим Витько