Вітаємо компанію MEDLINE з отриманням нагороди «Лідер галузі 2016»!

Вітаємо компанію MEDLINE з отриманням нагороди «Лідер галузі 2016»!

Вітаємо компанію MEDLINE з отриманням нагороди «Лідер галузі 2016»!

Компанія MEDLINE була заснована в 2001 році для просування нових товарів і технологій для застосування в сучасній косметології і естетичній медицині. Спираючись на досвід провідних світових клінік, компанія сприяє просуванню виключно якісної новітньої продукції для професійного застосування. На щорічній церемонії нагородження підприємств-лідерів Союзу національних бізнес-рейтингів діяльність компанії MEDLINE була відзначена Національним сертифікатом «Лідер галузі»

Компанія MEDLINE – одна з перших на українському ринку естетичної медицини і косметології

Компанія MEDLINE забезпечує постійне підвищення кваліфікації своїх фахівців на тренінгах та семінарах за участю фахівців з усього світу, а також постійно бере участь в міжнародних конференціях і виставках.

Завдяки якості та ефективності представленої продукції, високої кваліфікації лікарів-тренерів і етичним переконанням компанія MEDLINE є однією з провідних на ринку естетичної медицини і косметології.

Здоров’я, безпека і довіра клієнтів і співробітників у компанії MEDLINE завжди на першому місці.

Професіоналізм і надійність компанії MEDLINE були відзначені Національним сертифікатом «Лідер галузі 2016» та золотом рейтингу серед підприємств в Харківській області.