Вітаємо компанію MEDLINE з отриманням престижної нагороди «Зірка Якості»

Вітаємо компанію MEDLINE з отриманням престижної нагороди «Зірка Якості»

За результатами ранжування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка якості» компанії MEDLINE отримала ще одну нагороду, що підтверджує високу якість продуктів і послуг в області лазерної медицини і косметології. «Зірка якості» щорічно присвоюється компаніям, що є лідерами в сфері виробництва високоякісних товарів і послуг на території України. Це єдина в Україні система – неупереджена, комплексна, об’єктивна, прозора, що визначає лідерів, які досягли переваги в бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період (рік) серед всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності. Estet-portal.com вітає компанію MEDLINE з отриманням престижної нагороди!

Компанія MEDLINE – лідер українського ринку лазерної медицини і косметології

Компанія MEDLINE, заснована в 2001 році, займається просуванням нових товарів і технологій в області лазерної медицини і косметології.

Виключне якість товарів і послуг, що надаються компанією, досвід провідних світових клінік, висока кваліфікація лікарів-тренерів, постійний розвиток і вдосконалення, а також етичні переконання, дозволили компанії MEDLINE не тільки завоювати довіру клієнтів, але і стати лідером галузі.

Компанія MEDLINE стала лідером українського ринку лазерної медицини і косметології і отримала нагороду «Зірка Якості» за підсумками 2016 року.

Рейтинг «Зірка Якості» складається на основі офіційних даних Державних статистичних органів України і виключає вплив людського фактора в ухваленні рішення. Тому дана нагорода – це заслужений авторитет в очах клієнтів, партнерів і конкурентів.

Компанія MEDLINE:

  • активно бере участь в міжнародних виставках і конференціях;
  • просуває бренди найвищої якості, призначені виключно для професійного застосування;
  • регулярно проводить тренінг та семінари за участю вітчизняних і зарубіжних фахівців;
  • є ексклюзивним контрактодержателем дистрибуції кращих європейських і світових брендів в індустрії лазерної медицини і косметології;
  • ставить на перше місце здоров’я, безпеку і довіру клієнтів і співробітників;
  • постійно розвивається і підтримує репутацію професійної і надійної компанії.

Estet-portal.com ще раз вітає компанію MEDLINE з отриманням черговий престижної нагороди, яка підтверджує лідерство в галузі лазерної медицини і косметології, і бажає подальших успіхів і перемог!Author Info

Максим Витько